O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Jak zrobić ciekawą strukturę na kremie maślanym

Częstym motywem dla jubilata (szczególnie płci męskiej) jest ukochana drużyna sportowa, której kibicuje, albo w której realizuje swoje pasje. Tort inspirowany kolorami drużyny, herbem, czy logotypem to bardzo wdzięczny temat i fajne pole do puszczenia wodzy fantazji. Inne torty inspirowane sportem znajdziecie TUTAJ. A o tym jak i gdzie szukać inspiracji na torty, możecie dowiedzieć się TUTAJ.

Ten tort przygotowałam dla fana drużyny futbolowej Kansas City Chiefs – inspirowałam się ich flagą drużynową. Ręcznie malowany, z ciekawą fakturą na maślanym tynku, w kolorach drużynowych. Toper wycięłam ploterem.

W tym torcie po raz pierwszy użyłam prażynki Ruby Ani Bilik – powiem Wam, że to absolutna rewelacja! W przekroju tradycyjny biszkopt z kremem truskawkowym z warstwą frużeliny truskawkowejżelka truskawkowa i prażynka do tortów owocowych..

Czego się nauczysz

Jak wykonać ciekawą teksturę na tynku maślanym.
Jak zrobić elementy 2D.
Jak powlec podkład masą cukrową.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Magda Kalla
Jolanta Brzezicka
Jolanta Brzezicka

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ