Search

O mnie

Pracuję. Jestem mamą trzech córek.
Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Moja historia

Kilka lat temu organizowałam dla przyjaciółki baby shower i postanowiłam sama upiec dla niej tort. Zależało mi na tym, żeby był wyjątkowy.

Choć był to mój pierwszy sukces na tym polu, gdy teraz patrzę na jego zdjęcie, to chce mi się śmiać!

Z każdą kolejną próbą, moje torty wyglądały coraz lepiej. Doskonaliłam warsztat samodzielnie, ucząc się z internetu i eksperymentując. Po prostu mnie to pochłonęło.

Aplauz rodziny i przyjaciół dodawał mi skrzydeł. Założyłam konto na facebooku i instagramie, i zaczęłam oferować torty klientom.

Magda Kubiś

Nie spodziewałam się wielkich sukcesów, tymczasem zdobyłam Bronze Award na Cake Show 2017 w Nowym Jorku, a tort przygotowany w tym samym roku na Halloween rozprzestrzeniał się po internecie w szalonym tempie.

Nigdy nie byłam mistrzynią sztuk pięknych. Należę raczej do grona tych, którzy dadzą sobie radę z narysowaniem kwadratu od linijki. Okazało się jednak, że mogę się spełniać w rzeźbie. Rzeźbie z ciasta i masy cukrowej.

Pasja do gotowania, czy pieczenia nie jest już domeną znudzonej kury domowej. Znam osoby, które wstaną w środku nocy, żeby wykończyć tort i zdążyć rano do pracy. Postanowiłam zgromadzić w jednym miejscu informacje, które pozwolą Wam zacząć przygodę z pięknym pieczeniem, poznać nowe techniki i nie tracić tygodni na szukaniu informacji (często sprzecznych).

Moja pasja, zaangażowanie i skuteczne metody uczenia zostały docenione przez organizatorów prestiżowych targów Expo Sweet – największych w Polsce targów cukierniczych, którzy zaprosili mnie do składu sędziowskiego na konkurs tortów artystycznych w edycji 2020! 

Więcej o Akademii Tortu i mojej wizji słodkiego biznesu możecie przeczytać w wywiadzie opublikowanym w czasopiśmie Mistrz Branży.

Na zdjęciu skład sędziowski otwartego konkursu dekoracji cukierniczych Expo Sweet 2020, od lewej: Carla Puig, Beata Prusak, Magda Kubiś, Renata Martyna, Angelika Chwyć, Ewa Drzewicka, Sylwia Sobiegraj

Pracuję. Jestem mamą trzech córek.
Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Moje osiągnięcia