Szukaj

Torty dla dzieci

Torty dla dzieci to niemal osobna gałąź słodkiej sztuki zarówno pieczenia, jak i dekorowania. W galerii znajdą się torty antygrawitacyjne, piętrowe, z wszelkimi rodzajami technik i dekoracji. Ozdobione rozmaitymi postaciami z bajek, ulubionymi aktywnościami jubilata, czy po prostu uroczymi zwierzątkami. Techniki i dekoracje wykorzystane do ozdabiania tortów dla dzieci znajdziecie w naszych tutorialach.

Gdzie szukać inspiracji na Torty dla dzieci

Piękny tort, efekt wow na przyjęciu, dobre słowo klienta i budująca się fajna marka to powszechne marzenie w naszym gronie. Chcemy dobrze piec, pysznie komponować, pięknie ozdabiać i cieszyć się zasłużoną sławą. A także mieć własny styl. Ten sznyt, który charakteryzuje nasze dzieła, niezależnie od tematyki.

W serii sesji online nasi eksperci branży opowiedziały nam o tym, jak podchodzą do projektów tortowych – gdzie i jak szukają inspiracji i jak tworzą niepowtarzalny projekt tortowy!

Dalej nie wiesz jaki tort zrobić? Zerknij do galerii prac naszych subskrybentów! Jeszcze więcej tortów znajdziesz w galeriach na portalu CakeRoom.pl