O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Jak zrobić topper na tort

Ploter to maszyna, która może Was bardzo zaskoczyć! Pozornie z cukiernictwem ma niewiele wspólnego i raczej nie każdy ma ją obok biurka, a jednak mnie ploter do siebie przekonał i korzystam z niego częściej, niż mi się wydawało.

Ploter nanosi obrazy, wycina zadane wzory, graweruje, drukuje i kreśli. Nie znam jeszcze wszystkich jego możliwości, ale chętnie je powoli odkrywam.

Dziś chciałabym pokazać Wam, jak wykonać prosty topper. Na razie uważam, że to absolutny hit wykorzystania plotera, ponieważ ładny topper może „zrobić” Wam tort. Nie każdy odnajduje się w modelarstwie, nie każdy potrafi malować, ale wycięcie toppera nikogo nie przerośnie. Prosty, minimalistyczny tort plus dopasowany do okazji topper – i tort z efektem wow gwarantowany!

Czego się nauczysz

Na co zwrócić uwagę projektując topper.
Jakiego rodzaju materiału użyć do zrobienia toppera.
Jakiego rodzaju czcionka jest najlepsza.
Gdzie szukać czcionek do projektów.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Magda Kubiś
Magda Kubiś
Beata Mielcarek
Beata Mielcarek
Beata Mielcarek
Beata Mielcarek

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest