fbpx
Jak zrobić tort musowy

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)
Jak zrobić tort musowy

Jak zrobić tort musowy

Apetyczna kombinacja zimowych smaków w lekkiej i puszystej formie tortu musowego, czyli tradycja pod rękę z nowoczesnością. Jak zrobić tort musowy krok po kroku a w nim musowa odsłona świątecznych klimatów, która przypadnie Wam na pewno do gustu! Szczególnie, że doskonale odnajdzie się w sytuacji, gdzie już nie można wcisnąć ani kawałeczka makowca, czy sernika. Lekka musowa chmurka zniknie na pewno.

Torcik złożyłam na biszkopcie piernikowym. Świetna dwukolorowa warstwa z żurawinową żelką jest akcentem kolorystycznym i dodaje pikanterii. Krem gruszkowo-karmelowy łagodzi obyczaje, a wszystko otula gruszkowy mus. Połączenie smaków jest zniewalające, prawdziwie zimowe i daje pole do fajnych modyfikacji.

Torty musowe wciąż jeszcze nie są tak popularne i zawsze wywołują szczery zachwyt gości. Mają fantastyczne kształty, dzięki mnogości form dostępnych na rynku i dają przekonanie, że taki kawałeczek lekkiej pianki na pewno nie może nikogo ominąć. Warto podzielić sobie pracę nad tortem musowym na kilka dni – pójdzie wtedy jak z płatka.

Czego się nauczysz

Jak zrobić tort musowy z dwu-kolorową wkładką

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Bożena Furdal
Bożena Furdal
Bożena Furdal
Bożena Furdal
Bożena Furdal
Bożena Furdal
Bożena Furdal
Beata Mielcarek

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest

Jak zrobić tort musowy pin