Szukaj

Sklepy z akcesoriami do tortów

Gdzie kupić akcesoria do dekoracji tortów? Tu znajdziecie linki do sklepów z akcesoriami do dekoracji tortów. Tylko sprawdzone i godne zaufania miejsca, w których znajdziecie wszystko, co niezbędne do pieczenia i dekoracji tortów w stylu angielskim.

Jeżeli szukasz nazw poszczególnych narzędzi do dekorowania tortów w innym jeżyku niż polski, zerknij na nasz wpis p.t.: Słownictwo cukiernicze w różnych językach.

Sklepy z akcesoriami do tortów

Znajdź sklep w swoim kraju

Polska

Ekskluzywne rabaty dla subskrybentów
Akademii Tortu

Mając aktywną subskrypcję w naszej Akademii, wszystko, co potrzebne możesz kupić z rabatem w naszych partnerskich sklepach.

UK
USA
Holandia
Niemcy
Australia
Dania
Norwegia

Znasz godne polecenia sklepy w swoim kraju? Podziel się z nami linkiem w komentarzu poniżej! Dziękujemy!

Magda Kubiś
Magda Kubiś

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu Cake Room. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Przypnij na pinterest

Sklepy z akcesoriami do tortów

*Niektóre z linków pojawiających się w tym tekście to linki afiliacyjne. Działają one w ten sposób, że Akademia Tortu otrzyma drobną prowizję, jeśli po kliknięciu w taki link dokonacie zakupu. Dzięki takim zakupom wiem, że nasze rekomendacje są dla Was wiarygodne, a cena, jaką zapłacicie oczywiście w ogóle się nie zmieni! Akademia poleca i linkuje wyłącznie te produkty, które są przez nas osobiście sprawdzone i przetestowane.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas!

Akademia Tortu logo Round
Abonament już od 58zł/mc

Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali i poznaj tajniki finezyjnego dekorowania tortów.

Zyskujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku i wsparcie dotyczące naszych tutoriali.

Jasne i proste zasady. Rezygnujesz kiedy chcesz!

Magda Kubiś

O mnie

Pracuję. Jestem mamą trzech córek. Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Reklama

Zainspiruj się!

CakeRoom.pl

Artykuły

Reklama