Podstawowe narzędzia do dekoracji tortów

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z dekorowaniem tortów, najtrudniej było mi znaleźć informacje o tym od czego zacząć i jakie narzędzia do dekoracji tortów będą mi potrzebne. Byłam zupełnie zielona i nie wiedziałam w jakie akcesoria do tortów zainwestować. Właśnie dlatego, z myślą o początkujących, postanowiłam zgromadzić w jednym miejscu listę niezbędnych akcesoriów do dekorowania tortów, od których warto zacząć. Mam nadzieję, że te informacje pozwolą Wam rozpocząć przygodę z dekorowaniem tortów i zaoszczędzić cenny czasu na szukaniu informacji (które często są sprzeczne). 

Poniżej znajdziecie listę narzędzi i akcesoriów do dekoracji tortów – tych podstawowych, których używam przy pracy z każdym tortem jak i tych, które po prostu fajnie jest mieć. W nawiasach umieściłam amerykańsko-angielskie odpowiedniki nazw – mogą się one różnić od nazw brytyjskich. Zerknijcie na nasz wpis na Blogu pt. Słownictwo cukiernicze w 4 językach – tam dowiecie się jak narzędzia do dekoracji tortów nazywają się w innych językach.

Najważniejsze narzędzia do dekoracji tortów

Poniżej znajdziecie listę, na której umieściłam narzędzia do dekoracji tortów, które uważam za najważniejsze. To takie narzędzia do dekoracji tortów, i nie tylko tortów, bez których w mojej pracowni ani rusz!

Nie dodano jeszcze narzędzi

Narzędzia do dekoracji tortów, które fajnie jest mieć

Tutaj znajdziecie listę, na której umieściłam narzędzia do dekoracji tortów, które fajnie jest mieć. To według mnie takie narzędzia do dekoracji tortów, które może nie są niezbędne, ale zdecydowanie ułatwią Wam tortowanie! 

Nie dodano jeszcze narzędzi

Dyski do tynkowania tortów

Masz swoje ulubione narzędzia do dekoracji tortów? Jeśli korzystasz z narzędzia do dekoracji tortów, które nie pojawiło się w tym zestawieniu, daj znać w komentarzu! Jestem ciekawa jakie są Wasze ulubione i obowiązkowe narzędzia do dekoracji tortów!

Magda Kubiś
Magda Kubiś

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu Cake Room. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Przydatne uwagi

  • Wiele z wymienionych wyżej narzędzi znajdziecie w naszych partnerskich sklepach, gdzie subskrybenci Akademii Tortu mogą je zakupić z rabatem.
  • Międzynarodową listę sklepów z narzędziami do dekoracji tortów znajdziecie TUTAJ.

Przypnij na pinterest

Narzedzia do dekoracji tortów

*Niektóre z linków pojawiających się w tym tekście to linki afiliacyjne. Działają one w ten sposób, że Akademia Tortu otrzyma drobną prowizję, jeśli po kliknięciu w taki link dokonacie zakupu. Dzięki takim zakupom wiem, że nasze rekomendacje są dla Was wiarygodne, a cena, jaką zapłacicie oczywiście w ogóle się nie zmieni! Akademia poleca i linkuje wyłącznie te produkty, które są przez nas osobiście sprawdzone i przetestowane.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas!

Akademia Tortu logo Round
Abonament już od 58zł/mc

Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali i poznaj tajniki finezyjnego dekorowania tortów.

Zyskujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku i wsparcie dotyczące naszych tutoriali.

Jasne i proste zasady. Rezygnujesz kiedy chcesz!

Magda Kubiś

O mnie

Pracuję. Jestem mamą trzech córek. Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Zainspiruj się!

CakeRoom.pl

Artykuły

Jak przetwarzać sezonowe owoce

Jak przetwarzać sezonowe owoce

Owoce sezonowe – czyli po prostu dostępne na rynku w sezonie owocowania swojego gatunku, to bezcenny skarb. Truskawki, borówki, maliny, wiśnie, czy porzeczki, pełne smaku,

Więcej »