Szukaj
Jak zrobić prosty kwiat z papieru waflowego

Jak zrobić prosty kwiat z papieru waflowego

Proste kwiaty z papieru waflowego, w wersji minimalistycznej, wręcz graficznej. To bardzo prosta dekoracja, idealna dla początkujących i stawiających pierwsze kroki w pracy z papierem waflowym. Mimo to kwiaty wyglądają elegancko i mają w sobie urok prostoty.

Prosty kwiat z papieru waflowego może być Waszym pierwszym projektem z papieru waflowego. Papier waflowy, czy inaczej opłatek – to jadalny papier najczęściej zrobiony z mąki ziemniaczanej lub ryżowej. Papieru waflowego można użyć do zrobienia różnych dekoracji na tort takich jak kwiaty, pióra, skrzydła i wielu innych ozdób.

Papier waflowy nadaje się świetnie do nadrukowywania i malowania, co oznacza, że proste kwiaty z papieru waflowego możecie wykonać w różnych kolorach, dopasowanych do okazji, czy gustu jubilata. Te kwiaty możecie przygotować z wyprzedzeniem, jak i na ostatnią chwilę! Nie potrzebują dodatkowego czasu na wysychanie, jak ozdoby z masy cukrowej. Można udekorować nimi tort od razu.

Magda Kubiś
Magda Kubiś

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu Cake Room. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Czego się nauczysz

Jak obchodzić się z papierem waflowym by go nie zniszczyć.
Jak przygotować kwiat z papieru waflowego.
Jak przygotować środek kwiatka na różne sposoby.
Jak zamocować kwiatek na torcie.

Narzędzia, których potrzebujesz

Zacznij od zaopatrzenia się w pomocny sprzęt! Pamiętaj, że mając aktywną subskrypcję w naszej Akademii, wszystko, co potrzebne możesz kupić z rabatem w naszych partnerskich sklepach.

Narzędzia

Masa cukrowa

Barwniki spożywcze

Pozostałe

Rozdziały tutorialu

Narzędzia i materiały.
0:06
Przygotowanie płatków.
0:40
Sklejanie płatków.
1:28
Środek kwiatka.
7:28
Jak przymocować kwiat do tortu.
13:00

Jak zrobić prosty kwiat z opłatka

Przydatne uwagi

  • Kwiat z papieru waflowego możecie przygotować w różnych kolorach. Wystarczy odpowiednio zabarwić papier waflowy.
  • Płatki do kwiatków można również wyciąć ploterem.

Artykuły, które mogą Ci się przydać

Jak rozplanować pracę nad tortem
Jak rozplanować pracę nad tortem
Jak przechowywać papier waflowy
Gdzie przechowywać papier waflowy

Przypnij na pinterest

Jak zrobić prosty kwiat z papieru waflowego

*Niektóre z linków pojawiających się w tym tekście to linki afiliacyjne. Działają one w ten sposób, że Akademia Tortu otrzyma drobną prowizję, jeśli po kliknięciu w taki link dokonacie zakupu. Dzięki takim zakupom wiem, że nasze rekomendacje są dla Was wiarygodne, a cena, jaką zapłacicie oczywiście w ogóle się nie zmieni! Akademia poleca i linkuje wyłącznie te produkty, które są przez nas osobiście sprawdzone i przetestowane.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas!

Akademia Tortu logo Round
Abonament już od 58zł/mc

Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali i poznaj tajniki finezyjnego dekorowania tortów.

Zyskujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku i wsparcie dotyczące naszych tutoriali.

Jasne i proste zasady. Rezygnujesz kiedy chcesz!

Magda Kubiś

O mnie

Pracuję. Jestem mamą trzech córek. Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Reklama

Zainspiruj się!

CakeRoom.pl

Artykuły

Rodzaje kremów cukierniczych

Rodzaje kremów cukierniczych 

Przewodnik po Najpopularniejszych Kremach Cukierniczych Kremy cukiernicze stanowią istotną część wielu deserów, od prostych wypieków po wyszukane torty. Są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również

Więcej »

Reklama

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Monika Sliski Bogdanowicz

Chcesz zobaczyć zdjęcia naszych studentów? Kliknij TUTAJ

Dodaj swoje zdjęcie

Dodaj zdjęcie własnego tortu, który stworzyłeś dzięki temu tutorialowi.

Załóż konto

Załóż darmowe konto

1
Dane
2
Tel.
3
Adres
4
Email
Imię *
Nazwisko *
Kierunkowy *
Telefon *
Miasto *
Państwo *
Skąd dowiedziałaś się o Akademii Tortu? *
Email *
Potwierdź email *
Hasło *
Min. 8 znaków: wielka litera • mała litera • cyfra
Potwierdź hasło *
Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności portalu Akademia Tortu.

Zaloguj się

Tutorial

Jak zrobić prosty kwiat z papieru waflowego

39 zł

1
DALEJ
2
Last Page
Twoje dane
Imię *
Nazwisko *
Kierunkowy *
Telefon *
Email *
Potwierdź email *
Hasło *
Min. 8 znaków: wielka litera • mała litera • cyfra
Potwierdź hasło *
Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności portalu Akademia Tortu.
Magdalenki pistacjowe