O autorze

Przygode z tortami rozpoczęła kilka lat temu. Jest to jej hobby i sposób na relax. Wciąż doskonali swoje umiejętności a hobby przerodziło się w pasję. Zdobyła już liczne nagrody na konkursach dekoracji tortów – między innymi złoty medal w kategorii figurek i Best in Class na Cork Sugarcraft Show w Irlandii. Złoty i srebrne medale na konkursie Cake International w Anglii. Aktywnie bierze udział w konkursach dekoracji tortów w Wielkiej Brytanii i Irlandii a jej prace publikowane są w branżowych magazynach. Preferuje prace „z wolnej ręki” gdzie może dać upust swojej wyobraźni. Najbardziej lubi modelowanie figurek. Od tego roku jest również ambasadorem marki By Bora Sugar Paste. Mieszka w Tralee, w Irlandii, gdzie prowadzi pracownię tortów artystycznych: Sweet Creations by Ania.

Tort z królikiem na Wielkanoc

Wielkanocny zając Ani Kowalik wywołuje uśmiech na każdej twarzy 🙂 Widać, że jeszcze jest trochę zajęty przygotowaniami, ale już elegancki, ze starannie ufryzowanym wąsem i wytworną muchą.

Wiosenna kolorystyka, świąteczna mina, zapowiedź kryjących się w środku słodyczy – czego więcej trzeba do wielkanocnego ucztowania? Tortu na Wielkanoc!

Ja czuję się zaproszona na ten podwieczorek!

Czego się nauczysz

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

koniec za

Godziny
Minuty
Sekundy