O autorze

Beata zaczęła swoja przygodę z dekoracją tortów w stylu angielskim w 2014 roku. Na początku traktowała to jako hobby i sposób na relax. Od tamtej pory wciąż doskonali swoje umiejętności a hobby przerodziło się w pasję i sposób na życie. Zdobyła już liczne nagrody na konkursach dekoracji tortów – między innymi złoty medal w kategorii tortów ślubnych i brązowy w kategorii kwiatów cukrowych i Best in Class na Cork Sugarcraft Show, w Irlandii a także złoty, srebrny i brązowy medal na konkursie Cake International w Anglii. Aktywnie bierze udział w konkursach dekoracji tortów w Wielkiej Brytanii i Irlandii a jej prace i tutoriale publikowane są w branżowych magazynach. Preferuje prace “z wolnej ręki” gdzie może dać upust swojej wyobraźni. Od tego roku jest również ambasadorem marki By Bora Sugar Paste.

Tort na Dzień Matki

Uroczy tort z Oliwią, bohaterką z kreskówki Popeye! Ich burzliwy związek trwa nieprzerwanie od dekad, jak odwieczna miłość Myszki Miki i Minnie, czy Donalda i Daisy.

Oliwia jest szczupła, smukła i francusko elegancka, a nasz tort podkreśla romantyczną stronę jej charakteru. To klasyk, który sam się broni!

Prosty tort na Dzień Matki z namalowaną ręcznie postacią Oliwii i kwiatkiem z papieru waflowego – tutorial krok po kroku  przygotowała dla Was Beata Mielcarek. Tort powstał na okazję Dnia Matki, ale sprawdzi się na wiele innych okazji. Jego minimalistyczna elegancja ma w sobie nieodparty urok i budzi przyjemne wspomnienia bajki, którą wszyscy znamy. 

Czego się nauczysz

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email