O autorze

Beata zaczęła swoja przygodę z dekoracją tortów w stylu angielskim w 2014 roku. Na początku traktowała to jako hobby i sposób na relax. Od tamtej pory wciąż doskonali swoje umiejętności a hobby przerodziło się w pasję i sposób na życie.Zdobyła już liczne nagrody na konkursach dekoracji tortów – między innymi złoty medal w kategorii tortów ślubnych i brązowy w kategorii kwiatów cukrowych i Best in Class na Cork Sugarcraft Show, w Irlandii a także złoty, srebrny i brązowy medal na konkursie Cake International w Anglii. Aktywnie bierze udział w konkursach dekoracji tortów w Wielkiej Brytanii i Irlandii a jej prace i tutoriale publikowane są w branżowych magazynach. Preferuje prace “z wolnej ręki” gdzie może dać upust swojej wyobraźni. Od tego roku jest również ambasadorem marki By Bora Sugar Paste.

Tort na Dzień Matki

Uroczy tort z Oliwią, bohaterką z kreskówki Popeye! Ich burzliwy związek trwa nieprzerwanie od dekad, jak odwieczna miłość Myszki Miki i Minnie, czy Donalda i Daisy.

Oliwia jest szczupła, smukła i francusko elegancka, a nasz tort podkreśla romantyczną stronę jej charakteru. To klasyk, który sam się broni!

Prosty tort na Dzień Matki z namalowaną ręcznie postacią Oliwii i kwiatkiem z papieru waflowego – tutorial krok po kroku  przygotowała dla Was Beata Mielcarek. Tort powstał na okazję Dnia Matki, ale sprawdzi się na wiele innych okazji. Jego minimalistyczna elegancja ma w sobie nieodparty urok i budzi przyjemne wspomnienia bajki, którą wszyscy znamy. 

Czego się nauczysz

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Brak dodanych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest