Tort samochód

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)
Tort samochód

Harmidom – tort samochód inspirowany bajką

Rodzina Harmiderskich z bajki pod tytułem Harmidom (ang. The Loud House), przemieszcza się Vanzillą. Ten van należący do tej sympatycznej rodzinki stał się inspiracją dla tortu 3D w kształcie samochodu.

Jak wykonać podobny tort samochód? Aby się tego dowiedzieć wystarczy zobaczyć ten tutorial, w którym krok po kroku pokazuję jak uzyskać tort w kształcie samochodu znanego z bajki Harmidom.

Zobaczycie jak zbudować stelaż i w jaki sposób wyrzeźbić kształt samochodu. Zrobimy ręcznie malowane i ciekawe detale z izomaltu. Zapraszam! Dołącz do nas lub zaloguj się i zyskaj dostęp do tutorialu inspirowanego Vanzillą.

Czego się nauczysz

Jak wykonać "stelaż" do samochodu.
W jaki sposób wyrzeźbić odpowiedni kształt.
Tynkowania i obkładania maską cukrową niestandardowych kształtów.
Przygotowywania detali z izomaltu.
Jak przygotować podkład z masy cukrowej.
Przygotowywania wydruków.
W jaki sposób umieścić wydruki na podkładzie tortu.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Kinga Ciembronowicz-Radoń

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest

Tort samochód pin