Szukaj

Torty okolicznościowe

W tej galerii prezentujemy nasze ulubione torty na tak zwane wszelkie okazje. Czy są to urodziny, imieniny, czy rocznica – tort okolicznościowy musi pojawić się na scenie. Jeśli szukacie inspiracji na torty okolicznościowe – to znaczy na dowolną imprezę, czy prezent – jesteście we właściwym miejscu. Techniki wykonania wybranego tortu i jego dekoracji znajdziecie w naszych tutorialach.

Gdzie szukać inspiracji na Torty okolicznościowe

Piękny tort, efekt wow na przyjęciu, dobre słowo klienta i budująca się fajna marka to powszechne marzenie w naszym gronie. Chcemy dobrze piec, pysznie komponować, pięknie ozdabiać i cieszyć się zasłużoną sławą. A także mieć własny styl. Ten sznyt, który charakteryzuje nasze dzieła, niezależnie od tematyki.

W serii sesji online nasi eksperci branży opowiedziały nam o tym, jak podchodzą do projektów tortowych – gdzie i jak szukają inspiracji i jak tworzą niepowtarzalny projekt tortowy!

Dalej nie wiesz jaki tort zrobić? Zerknij do galerii prac naszych subskrybentów! Jeszcze więcej tortów znajdziesz w galeriach na portalu CakeRoom.pl