O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tort z księżniczką

Prawie każda mała dziewczynka marzy o tym, by być księżniczką. Rosną w przekonaniu, że książę z bajki kiedyś je znajdzie, że suknia musi być długa, różowa i z brokatem, a niebiańskim śpiewem można zaczarować ptaki. Pościel? W księżniczki. Kubki? W księżniczki. Zeszyty, tornistry, ręczniki na basen? W księżniczki 🙂

Jestem mamą trzech córek, i śmiało mogę siebie nazwać księżniczkowym ekspertem. Uwielbiam czytać moim dzieciom baśnie i rozkoszować się ich wyobraźnią i kreatywnością. Dziecięca fantazja jest nieograniczona a ich marzeniami można napełnić cały świat!

W tym tutorialu pokażę Wam jak przygotować tort z księżniczką!

PS. Ja, kiedy dorosnę, też chcę zostać księżniczką!

Czego się nauczysz

Jak wykorzystać pliki multimedialne do stworzenia szablonu.
Jak wykorzystać drukarkę spożyczą do przygotowania ozdoby 2D.
Jak wykonać ozdoby 2D.
Jak mocować ozdoby 2D na torcie.
Jak użyć aerografu do malowania tortu.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Magda Kubiś

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest