O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tort stół bilardowy

Tort antygrawitacyjny w kształcie stołu bilardowego kojarzy się, oczywiście, z męskimi imprezami. Powiem Wam jednak, że znam kilka dziewczyn, które chętnie i umiejętnie grają w te kulki. Dla mnie bilard jest zbyt precyzyjny, wolę rzucać po blacie masą cukrową, albo kręcić mikserem, ale szanuję każdego sportowca i amatora gier zespołowych 🙂

Ten tort kryje w sobie stabilny stelaż, biszkopt waniliowy i mus z białej czekolady z truskawkami. Oczywiście jego bogate wnętrze zależy od preferencji jubilata i fantazji cukiernika. Obłożony jest masą cukrową. Jak każdy tort antygrawitacyjny niesie ogrom radości w procesie twórczym i na pewno przyniesie Wam mnóstwo satysfakcji.

Idealny dla amatora bilardu, klubowych klimatów i dla tęskniących za barowymi spotkaniami.

Czego się nauczysz

Jak wykonać stelaż.
Jak skalować inspirację do wymiaru tortu i porcji.
Jak zrobić detale i napisy.
Jak zrobić podkład pod tort z teksturą drewna.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest