fbpx
antygrawitacyjny tort kogut

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)
antygrawitacyjny tort kogut

Tort Kogut

Antygrawitacyjny tort Kogut ma swoją historię. Przyjaciółka mojej córki Vesper bardzo lubi kury. Gdy byliśmy ostatnio na ich fermie, szalony kogut Pedro ganiał mnie po całym wybiegu i nie chciał odpuścić! Postanowiłam uczcić jego zapały i na urodziny dla koleżanki powstał antygrawitacyjny tort Kogut. Oczywiście równie dobrze może to być i tort Kura – przy kosmetycznych zmianach w wyglądzie. Tort zrobił wielką furorę na imprezie, choć były pewne trudności z przekonaniem jubilatki do pokrojenia Pedra na kawałki.

Ten antygrawitacyjny tort będzie świetnym zwieńczeniem wielu imprez! Ma bosko rustykalny klimat, nadaje się na rozmaite jubileusze, podoba się dzieciom i dorosłym. Impreza w stodole, wiejska posiadówka, tort Kura dla zaprzyjaźnionej kury domowej – na pewno znajdziecie zastosowanie dla takiej postaci. 

W środku ukryłam biszkopt czekoladowy z kremem malinowym. Tort został przykładnie pożarty nawet przez wegetarian! 

Czego się nauczysz

Jak przygotować stelaż
Jak przygotować części z ryżu preparowanego
Jak zrobić strukturę na torcie
Jak zrobić ogon i grzebień

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest

tort kura