Tort jabłko

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)
Tort jabłko

Tort jabłko

Zobacz jak szybko i sprawnie można wykonać tort antygrawitacyjny, w dodatku trójwymiarowy o kształcie Jabłka – Shopkins Apple Blossom!

W tym tutorialu pokazujemy krok po kroku jak zrobić antygrawitacyjny tort trójwymiarowy w kształcie Jabłka Shopkins. Omawiamy szczegółowo jak przeskalować inspirację aby zachować proporcje w torcie. Pokazujemy jak zbudować odpowiedni stela i przedstawiamy proste sposoby na otynkowanie oraz pokrycie masą cukrową niestandardowych kształtów tortu. Poza tym poznasz wiele innych trików, które pomogą Ci wykonać inne projekty tortów.

Czego się nauczysz

Jak zeskalować inspirację.
W jaki sposób zbudować stelaż.
Tynkowania niestandardowych kształtów.
Pokrywania niestandardowych kształtów masą cukrową.
Jak zrobić proste dekoracje z masy cukrowej.
W jaki sposób zrobić kwiat i liście z opłatka.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Bożena Furdal

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ