tort geode

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)
tort geode

Tort Geode

Geode cake – tort geode – tort kryształowy – czasem zwany także tortem geologicznym, co brzmi nieco industrialnie i zupełnie nie oddaje uroku takiego wypieku! Geode cake są od jakiegoś czasu bardzo popularne, warto więc zmierzyć się z takim projektem w zaciszu domowym, zanim wpadnie pierwsze zamówienie ;) Ten tort zrobiłam na zamówienie mojej córki, na jej dwunaste urodziny.

Zdecydowałam się na geode cake w wersji 3D. Natura dostarcza nam nieskończenie wiele inspiracji – kształty i kolory kryształów, ich rozmaite formy są dosłownie nieskończone. Wybrałam wersję turkusową – ulubiony odcień mojej córki.

W tutorialu pokazuję też, jak samodzielnie przygotować silikonowe matryce do odlewania kryształków. Prosty stelaż, tekstura kamienia, kryształki izomaltu i tort gotowy!

Czego się nauczysz

Jak przygotować stelaż.
Jak wyrzeźbić kształt geody.
Jak stworzyć strukturę kamienia.
Jak zrobić i zamontować kryształki.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Magda Kubiś

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest

tort geode