O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Efekt akwareli na torcie

Efekt akwareli na torcie jest znakomitym pomysłem w zasadzie na każdą okazję! W zależności od użytych kolorów można nim wyczarować efekt elegancki, stonowany, zadziorny i zupełnie szalony!

Wybierając komplety kolorów możemy ubarwić tort na zupełnie wyraźny dla odbiorcy przekaz – choćby barwy ulubionego klubu piłkowego, domu w Hogwarcie, flagi narodowej, barwy nadchodzącego święta – ot: zielony/czerwony/złoty – od razu wiadomo, że Boże Narodzenie!

Tort z efektem akwareli nie potrzebuje okazałych zdobień, wiele dekoracji, czy dodatków. Sam jest dekoracją, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla minimalistów lub walczących ze zdobieniami (znamy takich) 😉

Serdecznie zapraszamy do tortowej sztalugi!

Czego się nauczysz

Jak użyć dysków do tynkowania tortu.
Jak wykorzystać atrapę do wysokich tortów.
Jak uzyskać efekt akwareli na torcie.
Jak zrobić biały drip.
Jak zrobić topper w kształcie lodów.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Edyta Pałka

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ