Szukaj

Umowa o tort

Życiowe porady o poranku sponsoruje dziś literka U jak umowa, uczciwość i uregulowanie. Przypominamy, że dobra umowa to solidny fundament dobrej współpracy, przejrzystości i punkt odniesienia w przypadku jakichkolwiek niejasności. Akademia dostarcza Wam gotową umowę, którą możecie dostosować do swoich potrzeb. Nie zapominajcie o tym ważnym kroku!

Kiedy przyjmiecie zamówienie na tort i wszystkie szczegóły zostały dopięte, warto przesłać je klientowi w formie umowy. Poniżej możecie sciągnąć przykładową umowę / kontrakt.

Osobiście, nigdy nie zaczynam robić tortu zanim nie otrzymam:

  1. Podpisanej umowy
  2. Zadatku

Kiedy ustaliłam już z klientem wszystkie dane, takie jak: wygląd tortu, wielkość tortu i ilość porcji i jego smaki, wysyłam klientowi e-mail z załączoną umową w formie pliku PDF (plik w takim formacie nie może zostać przez klienta zmieniony/ edytowany – mogą go tylko wydrukować).

Podpisaną umowę klient może wysłać do mnie pocztą razem z zadatkiem. Kiedy klient płaci za tort przelewem czy przez PayPal, proszę wtedy o odesłanie do mnie podpisanej umowy drogą elektroniczną – albo zeskanowanej i załączonej do e-mail’a, albo zdjęcia podpisanej umowy. Często też klienci wysyłają mi zeskanowane pliki lub zdjęcia umowy przez FB Messenger.

Poniższy plik jest zapisany w MS Word – można go ściągnąć i dostosować do swoich potrzeb.

Zaloguj się

Nie jesteś subskrybentem? Dołącz do nas!

lub
Adres e-mail lub nazwa użytkownika *
Hasło *
Magda Kubiś
Magda Kubiś

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu Cake Room. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Przypnij na pinterest

Umowa o tort

*Niektóre z linków pojawiających się w tym tekście to linki afiliacyjne. Działają one w ten sposób, że Akademia Tortu otrzyma drobną prowizję, jeśli po kliknięciu w taki link dokonacie zakupu. Dzięki takim zakupom wiem, że nasze rekomendacje są dla Was wiarygodne, a cena, jaką zapłacicie oczywiście w ogóle się nie zmieni! Akademia poleca i linkuje wyłącznie te produkty, które są przez nas osobiście sprawdzone i przetestowane.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas!

Akademia Tortu logo Round
Abonament już od 58zł/mc

Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali i poznaj tajniki finezyjnego dekorowania tortów.

Zyskujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku i wsparcie dotyczące naszych tutoriali.

Jasne i proste zasady. Rezygnujesz kiedy chcesz!

Magda Kubiś

O mnie

Pracuję. Jestem mamą trzech córek. Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Reklama

Zainspiruj się!

CakeRoom.pl

Artykuły

Barwniki spożywcze

Barwniki spożywcze

Co to są barwniki spożywcze? Barwniki spożywcze to substancje dodawane do żywności w celu zmiany jej koloru. Mogą być stosowane w produktach spożywczych w celu poprawy

Więcej »

Reklama