fbpx

Umowa o tort

Życiowe porady o poranku sponsoruje dziś literka U jak umowa, uczciwość i uregulowanie. Przypominamy, że dobra umowa to solidny fundament dobrej współpracy, przejrzystości i punkt odniesienia w przypadku jakichkolwiek niejasności. Akademia dostarcza Wam gotową umowę, którą możecie dostosować do swoich potrzeb. Nie zapominajcie o tym ważnym kroku!

Kiedy przyjmiecie zamówienie na tort i wszystkie szczegóły zostały dopięte, warto przesłać je klientowi w formie umowy. Poniżej możecie sciągnąć przykładową umowę / kontrakt.

Osobiście, nigdy nie zaczynam robić tortu zanim nie otrzymam:

  1. Podpisanej umowy
  2. Zadatku

 

Kiedy ustaliłam już z klientem wszystkie dane, takie jak: wygląd tortu, wielkość tortu i ilość porcji i jego smaki, wysyłam klientowi e-mail z załączoną umową w formie pliku PDF (plik w takim formacie nie może zostać przez klienta zmieniony/ edytowany – mogą go tylko wydrukować).

Podpisaną umowę klient może wysłać do mnie pocztą razem z zadatkiem. Kiedy klient płaci za tort przelewem czy przez PayPal, proszę wtedy o odesłanie do mnie podpisanej umowy drogą elektroniczną – albo zeskanowanej i załączonej do e-mail’a, albo zdjęcia podpisanej umowy. Często też klienci wysyłają mi zeskanowane pliki lub zdjęcia umowy przez FB Messenger.

Poniższy plik jest zapisany w MS Word – można go ściągnąć i dostosować do swoich potrzeb.

Treść dostępna dla członków z subskrypcją Miesięczna, Kwartalna, Półroczna, i Roczna
Zaloguj się Załóż konto

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu Cake Room. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tutoriale, które mogą Ci się przydać

Artykuły, które mogą Ci się przydać

Przypnij na pinterest

Umowa o tort

*Niektóre z linków pojawiających się w tym tekście to linki afiliacyjne. Działają one w ten sposób, że Akademia Tortu otrzyma drobną prowizję, jeśli po kliknięciu w taki link dokonacie zakupu. Dzięki takim zakupom wiem, że nasze rekomendacje są dla Was wiarygodne, a cena, jaką zapłacicie oczywiście w ogóle się nie zmieni! Akademia poleca i linkuje wyłącznie te produkty, które są przez nas osobiście sprawdzone i przetestowane.

Dodaj komentarz

Dołącz do Akademii Tortu!

Akademia Tortu

Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali i poznaj tajniki finezyjnego dekorowania tortów.

Zyskujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku i wsparcie dotyczące naszych tutoriali.

Jasne i proste zasady. Rezygnujesz kiedy chcesz!

Sprawdź nasze subskrypcje i dołącz już dzisiaj!

Magda Kubiś

O mnie

Pracuję. Jestem mamą trzech córek. Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Zajrzyj do sklepu Akademii Tortu

Zainspiruj się!

CakeRoom.pl-Logo-Rnd.png

Co nowego na Blogu

Tort ślubny
Blog
Magda Kubiś

Jak zaprojektować tort ślubny

Sezon ślubny trwa oczywiście cały rok, ale jednak w ciepłych miesiącach, od maja do września, przypada jego kulminacja. Co roku w naszych pracowniach przewijają się

Czytaj więcej »

Najnowsze tutoriale