fbpx

Formularz zamówienia na tort

Specjalnie dla Was, opracowana wraz z naszymi subskrybentkami! Nasza przemyślana, przedyskutowana i sprawdzająca się formatka zamówienia na torty i inne słodkie wypieki. Na pewno nie raz ułatwi Wam życie i pomoże dogadać się z klientem! Nie da Wam zapomnieć, co tam też miało być na górze, ani co miało być z boku. Jakie smaki i jakie kolory! Wszystko w jednym miejscu, zgrabnie i powabnie!

W dwóch formatach, a także po polsku i po angielsku! Bierzcie i dzielcie się dobrem!
Na zdrowie!

Aby pobrać plik
załóż darmowe konto
lub zaloguj się

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu Cake Room. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tutoriale, które mogą Ci się przydać

Artykuły, które mogą Ci się przydać

Przypnij na pinterest

*Niektóre z linków pojawiających się w tym tekście to linki afiliacyjne. Działają one w ten sposób, że Akademia Tortu otrzyma drobną prowizję, jeśli po kliknięciu w taki link dokonacie zakupu. Dzięki takim zakupom wiem, że nasze rekomendacje są dla Was wiarygodne, a cena, jaką zapłacicie oczywiście w ogóle się nie zmieni! Akademia poleca i linkuje wyłącznie te produkty, które są przez nas osobiście sprawdzone i przetestowane.

4 odpowiedzi

        1. Oczywiście, że się da, ale trzeba przeczytać instrukcję ze zrozumieniem 🙂 Trzeba, jeżeli jeszcze nie masz, założyć darmowe konto. Po wypełnieniu formularza wysyłany jest na podany email link aktywujący konto. Po aktywowaniu konta wystarczy się zalogować i pobrać formularz.

Dodaj komentarz

Dołącz do Akademii Tortu!

Akademia Tortu

Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali i poznaj tajniki finezyjnego dekorowania tortów.

Zyskujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku i wsparcie dotyczące naszych tutoriali.

Jasne i proste zasady. Rezygnujesz kiedy chcesz!

Sprawdź nasze subskrypcje i dołącz już dzisiaj!

Magda Kubiś

O mnie

Pracuję. Jestem mamą trzech córek. Mam na imię Magda i jeśli chcesz zasmakować słodkiej pasji, chętnie Cię tego nauczę!

Zajrzyj do sklepu Akademii Tortu

Zainspiruj się!

CakeRoom.pl-Logo-Rnd.png

Co nowego na Blogu

Tort ślubny
Blog
Magda Kubiś

Jak zaprojektować tort ślubny

Sezon ślubny trwa oczywiście cały rok, ale jednak w ciepłych miesiącach, od maja do września, przypada jego kulminacja. Co roku w naszych pracowniach przewijają się

Czytaj więcej »

Najnowsze tutoriale