wegańskie słodkości

O autorze

Zdrowe odżywianie i kreatywne gotowanie od zawsze było jej pasją i realizuje ją na co dzień w swojej restauracji Jak Malina. Wie, że uroda, sylwetka, zdrowie i samopoczucie zależy w dużej mierze od wyboru tego, co znajdzie się na talerzu. Jej misją jest również odczarowanie mitu o szkodliwości słodkiego smaku – deser nie musi być czymś szkodliwym i zakazanym. Również nietolerancje pokarmowe nie muszą ograniczać przyjemności smacznego jedzenia. Chętnie dzieli się swoją wizją zdrowego roślinnego jedzenia, smakami, które odnajduje łącząc przeróżne produkty, szukając inspiracji w kuchniach całego świata. Wierzy w moc pełnowartościowej, niskoprzetworzonej diety opartej na roślinach, która jest w stanie dostarczyć naszym ciałom energii do odbudowy, zachowania zdrowia, witalności i młodego wyglądu.
wegańskie słodkości

Wegańskie słodkości – pierwsze kroki w roślinnym tortowaniu

Nie mogłam się doczekać na sesję online z Gosią Miśkiewicz – ekspertką od wegańskich słodkości, które przygotowuje na co dzień i oferuje w swojej restauracji roślinnej Jak Malina.

Gosia od lat praktykuje kuchnię roślinną – wegańską, a co za tym idzie bez laktozy i dodatkowo często bez glutenu! Wegańska kuchnia to kuchnia czysto roślinna, nie korzystająca z żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego – mleka, jaj, masła, śmietany, żelatyny, ale także miodu. Gosia dodatkowo stosuje kuchnię czystą, mało przetworzoną i nie korzysta z żadnych sztucznych barwników, czy konserwantów. Czy wegańskie słodkości mają szansę się udać?

Muszę przyznać, że miałam zawsze wątpliwości, jednak torty i monoporcje, Gosi wegańskie słodkości wyglądają bajecznie i smakują równie dobrze!

Wszyscy wiemy, że unikanie rozmaitych składników jest coraz częstszym wyzwaniem przy komponowaniu tortów – jest to związane zarówno z różnymi alergiami, jak i coraz bardziej popularną dietą wegańską. Gosia ma ogromne doświadczenie w świecie wegańskich słodkości i pomoże nam poruszać się po tym – dla mnie – zupełnie tajemniczym i niezbadanym terenie.

 

Czego się nauczysz

Czym naprawdę jest wegańska kuchnia.
Z jakich składników można przygotować wegańskie słodkości.
Jakie zamienniki stosuje się w diecie wegańskiej, bezglutenowej, czy bez laktozy.
Jak szukać przepisów i inspiracji na wegańskie torty i desery.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest

wegańskie słodkości