Tort walentynkowy

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)
Tort walentynkowy

Tort walentynkowy

Słodki od czubka czapki po czubki butów! Pałający miłością tort walentynkowy 3D inspirowany figurką skrzata z mojego ulubionego sklepu z różnościami. 

Ten tort walentynkowy jest uroczy, wzruszający i ma w sobie to coś, co przyciąga uwagę i podgrzewa atmosferę. A w romantycznym wnętrzu kryje biszkopt czekoladowy, dżem z czarnej porzeczki i krem na bezie szwajcarskiej. Zamszowany, z dodatkami z masy cukrowej.

Tutorial zawiera instrukcję, jak złożyć tort 3D, a przy okazji pokażę Wam nową fajną technikę wykonania brody skrzata i ciekawej podstawki imitującej bruk. Napis jest z papieru waflowego, a całość sympatyczna i bezpretensjonalna.

Efekt wow murowany. 

Czego się nauczysz

Jak złożyć tort z ukrytym piętrem
Jak wyrzeźbić kształt skrzata
Jak zrobić czapkę
Jak zrobić realistyczną brodę
Jak zrobić podstawkę imitującą bruk
Jak zrobić napis z papieru waflowego

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest

Tort Walentynkowy Pin