O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tort z wiankiem z kwiatów

Pierwsza Komunia Święta to najczęściej pierwsza oficjalna i okazała uroczystość, jaką mamy okazję świadomie przeżyć i zapamiętać. Warto więc dopilnować, aby i tort komunijny był wart zapamiętania i uczciwie zapracował na miano zwieńczenia przyjęcia.

Torty z kwiatami są piękne i uniwersalne. Utrzymane w pastelowych odcieniach symbolizują czystość i rozkwit nowego życia. Bardzo ważnym atutem prezentowanej tutaj dekoracji jest to, że kwiaty z papieru waflowego można przygotować o wiele wcześniej, na spokojnie, a dzięki temu oszczędzić sobie dodatkowych stresów.

Dekoracja prezentowanego tortu komunijnego jest szybka, efektowna i łatwo można ją zmodyfikować. Na pewno zrobi ogromne wrażenie na gościach i będzie żywym wspomnieniem na lata.

Czego się nauczysz

Gdzie znaleźć inspirację.
Jak wykonać proste kwiaty i liście z papieru waflowego.
Jak przygotować wianek z kwiatów z papieru waflowego.
Jak zrobić prostą i efektowną dekorację tortu.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest