Jak zabarwić krem maślany

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)
Jak zabarwić krem maślany

Jak zabarwić krem maślany

Zabarwienie kremu maślanego na odpowiedni odcień często jest absolutnie kluczowe, by ostateczny efekt był taki, jak trzeba. Nie wystarczy byle róż, żeby Peppa była sobą, Elsa też ma „swój” zimny błękit i fiolet, a Minionki swoje żółte wibracje.

Torty dla dorosłych też często wymagają odpowiednich odcieni, żeby się obronić, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą logotypy, kolorystyka drużyn sportowych, czy barwy ulubionych firm.

Ja otrzymałam zamówienie na tort w kolorach ukochanych crocsów solenizantki i w pierwszej chwili trochę odebrało mi mowę. Poszperałam jednak i znalazłam rozwiązanie, a efekt okazał się świetny! 

Jak zabarwić krem maślany? Pokażę Wam, jak wykorzystać popularną darmową aplikację, aby zabarwić krem maślany na dowolny kolor! Ten tutorial sprawi, że pogoń za pudrowym różem, butelkową zielenią, czy krwistym burgundem odejdzie w zamierzchłą przeszłość <3 

Czego się nauczysz

Jak zabarwić krem maślany na pożądany kolor.
Jak uzyskać konkretny odcień kremu.
Metody uzyskania ciemnych kolorów kremu maślanego.
Jak wybielić biały krem maślany.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Jadwiga Jaroszewicz
Ewelina Król
Ewelina Król
Edyta Pałka

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ