O autorze

Monika Siewert – Bytow od 6 lat rozwija zdolności dekoratorskie. Jak większość zaczynała w zaciszu domowej kuchni. Od kilku lat idzie przez życie z aerografem w ręku. Monika jest laureatką wielu medali, między innymi Złoto w kategorii tort miniaturowy, oraz srebro w kategorii obraz w Essen (2019 r.), Złoto i the best in class w kategorii miniatury, oraz brąz w kategorii ciastka w Cork (2019 r.)Monika specjalizuje się w aerografii i cukrowej miniaturze. Prowadzi szkolenia na których poza nauką obsługi i malowania próbuje też zarazić miłością do tej niesamowitej techniki.

Dekoracje Wielkanocne aerografem

Przyznajcie szczerze, że też to macie: ledwo migną Walentynki, zaczynacie się przygotowywać do Wielkanocy! Wielkanoc jest najlepsza pod każdym względem. Kończy zimną, mokrą, zimową porę. Wita nas pierwszymi kolorami kwiatów, zielonymi obłoczkami świeżych liści. No i pisanki! We wszystkich kolorach tęczy. I mazurki! Piórka, wycinanki, wszystko na żółto i zielono.
Już się ekscytujecie? Czas na Wielkanocne przygotowania.

W tej sesji na żywo, ekspert aerografii cukierniczej, Monika Siewert – Bytow, pokaże Wam jak prosto i szybko można stworzyć śliczną dekorację na wielkanocnych ciasteczkach czy tortach używając aerografu cukierniczego.

Czego się nauczysz

Jak przygotować aerograf do pracy.
Jakich użyć barwników w pracy z aerografem.
Jak zrobić dekorację swiąteczną przy pomocy aerografu.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Brak dodanych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest