O autorze

Strateg marketingowy, ekspert w dziedzinie nowych mediów, mediów społecznościowych i marketingu. Konsultant social media, specjalizujący się w marketingu na Facebooku. Pomysłodawca i twórca sukcesu wielu marek m.in. wymyślił i wprowadził na Facebooka Dorosiowe Ranty do pieczenia tortów i ciast (posty z tej strony mają ponad 2 miliony zasięgu!). Prywatnie zafascynowany nowymi technologiami i tym co w najbliższych latach będzie się działo w naszych smartfonach, domach oraz komputerach.

Marketing i sprzedaż po pandemii

Akademia Tortu zaprasza na kolejną sesję marketingową. Tym razem przyjrzymy się nowej normalności czyli czasowi i warunkom w jakich teraz przyjdzie nam rozwijać nasze słodkie biznesy. Czy to dobry czas na promocje? Czy zmieniać ceny? Na co teraz zwrócą uwagę Klientki?

Naszym gościem w sesji na żywo będzie Janusz Pietruszyński, doświadczony marketer, konsultant biznesowy, obserwator trendów i zmian rynkowych. Poszukamy odpowiedzi na różne pytania ale również odpowiemy na Twoje pytania.  Już teraz napisz co Ciebie intryguje w tym nowym otwarciu rynku i gospodarki.

Czego się nauczysz

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest