O autorze

Strateg marketingowy, ekspert w dziedzinie nowych mediów, mediów społecznościowych i marketingu. Konsultant social media, specjalizujący się w marketingu na Facebooku. Pomysłodawca i twórca sukcesu wielu marek m.in. wymyślił i wprowadził na Facebooka Dorosiowe Ranty do pieczenia tortów i ciast (posty z tej strony mają ponad 2 miliony zasięgu!). Prywatnie zafascynowany nowymi technologiami i tym co w najbliższych latach będzie się działo w naszych smartfonach, domach oraz komputerach.

Marketing dla słodkiej branży

Marketing dla słodkiej branży – to seria sesji na żywo dla przedsiębiorców rozwijających biznesy cukiernicze oraz dla osób planujących uruchomienie działalności gospodarczej w tzw. słodkiej branży. Dzięki warsztatowemu podejściu do tematu słuchacze sesji zdobędą umiejętność samodzielnego przygotowania planu marketingowego oraz podniesienie kwalifikacji marketingowych niezbędnych w codziennej pracy.

Celem realizowanych w ramach Akademii Tortu spotkań szkoleniowych jest przekazanie nowoczesnej wiedzy z zakresu e-marketingu oraz skutecznego wykorzystania narzędzi umożliwiających bezpośrednie dotarcie do potencjalnego klienta.

Nasz ekspert, Janusz Pietruszyński, w przystępny sposób zaprezentuje zagadnienia e-marketingu, a także doradza, jakie techniki należy zastosować, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Internetu do promocji firmy.

Akademia marketingu pomoże Tobie i Twojej firmie poszerzyć horyzonty działań marketingowych. Program warsztatów dedykujemy potrzebom naszych uczestników i prezentujemy aktualne informacje z zakresu narzędzi promocji i sprzedaży w Internecie.

Tematyka Akademii marketingu to przede wszystkim analiza trendów i strategii w sieci, narzędzia promocji oferty na lokalnych rynkach, skuteczne działania w Social Media oraz efektywna komunikacja i e-PR.

Czego się nauczysz

Jak maksymalnie wykorzystać potencjał internetu do promocji swojej firmy.
Jakie samemu przygotować plan marketingowy dla swojej firmy.
Jak analizować trendy i strategie w sieci.
Narzędzia do promocji swojej oferty na lokalnych rynkach.
Jak skutecznie działać w social mediach.
e-PR

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Brak dodanych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest