O autorze

Strateg marketingowy, ekspert w dziedzinie nowych mediów, mediów społecznościowych i marketingu. Konsultant social media, specjalizujący się w marketingu na Facebooku. Pomysłodawca i twórca sukcesu wielu marek m.in. wymyślił i wprowadził na Facebooka Dorosiowe Ranty do pieczenia tortów i ciast (posty z tej strony mają ponad 2 miliony zasięgu!). Prywatnie zafascynowany nowymi technologiami i tym co w najbliższych latach będzie się działo w naszych smartfonach, domach oraz komputerach.

Jak planować wpisy w social mediach

Ktoś powiedział kiedyś, że jeśli nie masz planu, to planujesz porażkę. Coś w tym jest. Nawet najlepsze improwizacje są starannie przygotowane. A planowanie rozwoju firmy to nie jest lista życzeń, ale przemyślana codzienna praca. Realizowana konsekwentnie, przynosi efekty w dłuższej perspektywie.

Dobry plan pozwoli nie tylko zebrać najważniejsze cele, które chcesz osiągnąć w Nowym Roku, ale będzie też zawsze służył jako punkt odniesienia dla Twoich doraźnych decyzji. Będziesz miała pewność, że to, co robisz jest oparte na sprawdzonych źródłach. Łatwiej wtedy podjąć właściwe decyzje rozwijające nasz słodki biznes.

Dołącz do kolejnej marketingowej sesji Akademii Tortu. Napiszemy dla Ciebie Planer Marketera 2021! Uporządkujemy w nim wszystkie najgorętsze okresy sprzedażowe oraz najciekawsze święta nietypowe. Dodatkowo podpowiemy Ci, na które zjawiska społeczne w 2021 warto zwrócić uwagę, aby jeszcze lepiej rozwijać słodki biznes.

Czego się nauczysz

Jak opracować plan działań w social mediach na 2021.
Które okresy sprzedażowe są "najgorętsze".
Najciekawsze nietypowe święta.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Brak dodanych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ