Forsycja z papieru waflowego

O autorze

Beata Tomasiewicz z wykształcenia i zamiłowania jest przyrodnikiem, pewnie dlatego najczęściej inspiruje się pięknem natury. Swoją pasję do sugarcraftingu odkryła kilka lat temu. Od tamtej pory zgłębia i doskonali techniki pracy z papierem jadalnym i kwiatami cukrowymi. Współpracuje z cukiernią artystyczną Petits Fours, gdzie zajmuje się stylizacją tortów weselnych. W 2020 Beata została jedną z finalistek Słodkich Oskarów Akademii Tortu w kategorii Szkoleniowiec Roku!
Forsycja z papieru waflowego

Forsycja z papieru waflowego

Nie wyobrażam sobie nic bardziej wiosennego niż kwitnące forsycje. Przebiśniegi i krokusy należą jeszcze do zimy, ale złocące się forsycje to już stuprocentowy znak wiosny! Idealny motyw na wszelkie wiosenne torty i do wielkanocnych aranżacji, na świąteczny stół, dla amatorów ogrodnictwa i zapalonych działkowiczów.

Gałązka forsycji z opłatka to temat naszego spotkania z mistrzynią tej techniki: Beatą Tomasiewicz. Nauczymy się modelować delikatne płatki i umieszczać je na gałązce. Serdecznie polecamy – przydadzą się Wam już w nadchodzących tygodniach!

Dołącz do nas we wtorek, 30go marca o 18tej czasu polskiego!

Czego się nauczysz

Jak pokolorować papier opłatkowy.
Jak przygotować płatki i liście forsycji.
Jak uformować gałązkę forsycji.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Tatiana Kapustka

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ