O autorze

Jowita swoją pasję i miłość do cukiernictwa rozpoczęła w 2014 roku w Cukierni Sowa. Jest samoukiem i zajmuje się sugarcraftingiem od 6 lat. W 2017r zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski w Dekoracji Tortów Expo Sweet. Wygrana umożliwiła jej start w Mistrzostwach Świata w Dekoracji tortów w Mediolanie, gdzie zdobyła brązowy medal. W lutym 2018 roku była członkiem jury w Mistrzostwach Europy w Dekoracji tortów Expo Sweet. W 2019 obroniła tytuł Mistrza Polski w dekoracji tortów, co ponownie zagwarantowało jej możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata w Mediolanie, gdzie tym razem zdobyła złoto i tytuł Mistrza Świata w dekoracji tortów!W 2020 Jowita została jedną z finalistek Słodkich Oskarów Akademii Tortu w kategorii Osobowość Roku!

Dyniowa wróżka

Wchodzimy powolutku w klimaty jesienne, ciesząc się nasyconymi kolorami, ogniście przystrojonymi roślinami i bogatymi darami Natury. Jabłka, gruszki, śliwki, jeżyny i… dynie! Dynie nieodmiennie zwiastujące koniec lata i początek nowej pory roku.

W dyniowy klimat wprowadzi nas w tym roku mistrzyni Jowita Woszczyńska! Na zbliżającej się sesjo na żywo Jowita pokaże, jak przygotować jesienną figurkę Dyniowej Wróżki z masy cukrowej. Sesja obejmie modelowanie od podstaw stojącej figurki. Nauczycie się, jak w prosty sposób wymodelować bajkową twarz, przygotować kręcone włosy i strój. Będziecie też cieniować i malować na masie cukrowej barwnikami w pyłku.

Jowita wprowadzi Was w świat mas cukrowych, opowie, jakie są najlepsze do takiego projektu, jakich użyć narzędzi i jak złożyć figurkę, by stabilnie stała na torcie.

Na sesję na żywo z Jowitą zapraszamy już 4go października o godzinie 16tej czasu polskiego! Dołącz do nas!

Czego się nauczysz

Jak modelować stojącą figurkę z masy cukrowej, od podstaw.
Jak w prosty sposób wymodelować bajkową twarz.
Jak zrobić kręcone włosy.
Jak zrobić strój figurki z masy cukrowej.
Jak cieniować barwnikami w pyłku.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest