Peter Rabbit

Urszula Mączka

O autorze

Jej zamiłowanie do dekorowania tortów zaczęło się w 2012, gdy po raz pierwszy wykonała tort urodzinowy dla córki. Od tamtej pory jej pasja cały czas rośnie i ciągle się rozwija. W 2015 roku poraz pierwszy spróbowała swoich sił na miedzynarodowym konkursie dekoracji tortów, Cake International w Londynie, gdzie zdobyła srebro. Dzisiaj ma już na swoim koncie wiele nagród na międzynarodowych konkursach. Ula specjalizuje się głównie w modelowaniu figurek z masy cukrowej oraz tortach 3D. Wykonuje postacie z masy cukrowej oraz zimnej porcelany.

Figurka Peter Rabbit

Figurki z masy cukrowej są ukoronowaniem naszych marzeń o pięknym torcie. Mistrzynie tej techniki tworzą prawdziwe dzieła sztuki, pełne uroku, zabawne lub wzruszające, zawsze jednak stawiające tę przysłowiową kropkę nad i skomponowanego tortu. Figurki z masy cukrowej sprawdzają się w każdej wersji – i na tortach bardzo ascetycznych i przy bogatych zdobieniach innego rodzaju – wszystko zależy od pomysłu i dobrej kompozycji. Dzieląc się z nami swoim zdumiewającym talentem i doświadczeniem Ula pokazuje krok po kroku, jak zrobić zachwycające figurki z masy cukrowej: jak wybrać odpowiednią masę, jak ją zabarwić, jak ukształtować kolejne elementy. Tutoriale zawierają dokładne gramatury każdej części figurki oraz pomocne szablony do wszystkich elementów.

Co o nas piszą kursanci

Ok
Dorota Strupiechowska
polska
3/5
Masakra nie kupie wiecej, za drogo za tak małą ilość wiedzy.
Barbara Matras
polska
2/5
Przejrzyste przepisy!
Renata Mykita
polska
5/5
Super!
Dorota Kowalczyk
wielka-brytania
5/5
Witam Dziękuję za subskrybcje ale jednak z brake srodkow musze zrezygnowac
Agnieszka Balak
polska
4/5
Chciałam Ci pogratulować tego, co stworzyłaś! Przestrzeń, w której ludzie się wspierają, udzielaja cennych rad, dzielą sią przepisami. Bez hejtu, wyśmiewania, oceniania! Serio, to pierwsza taka strona, gdzie czuje sie swobodnie, nie boje się pytać. Jestem na Akademii dopiero od 3mcy, ale prześledziłam sporo postów i widzę, jacy tutaj sa ludzie. Chce sie tu być ❤
Justyna Ostrowska-Michalska
usa
5/5
…Chciałam w tej wiadomości ogromnie podziękować za naukę, za wszelką pomoc jaką otrzymałam podczas przygody z tortowaniem, za ogromną wiedzę, z której mogłam korzystać i uczyć się codziennie nowych rzeczy. Całej grupie i każdemu z osobna ogromne podziękowania bo bez Was i Waszej wiedzy nie osiągnęłabym tego wszystkiego :) Na dowód zdobytych umiejętności przesyłam zdjęcie mojego ostatniego tortu (na komunię córci) :) Polecam każdemu Akademie bo żadne grupy tortowe nie nauczą tyle ile profesjonalna Akademia Tortu! Cieszę się, że mogłam być częścią tej wspaniałej społeczności! Pozdrawiam ogromnie!
Anna Jabłońska
polska
5/5
Mega pomocna. Polecam!
Aneta Pyzel
polska
5/5
Polecam po stokroć!!! Wspaniałe przepisy nawet dla laika, bardzo pomocne kalkulatory, rozpiski np. na biszkopty. Pierwszy tort robiłam z przepisów i pomocą tej strony i już zawsze z niej korzystam. Świetne rady w sekcji komentarzy pod przepisami. I bardzo pomocna pani właścicielka Akademii Tortu. Cieszę się, że trafiłam na tą stronę i dzięki niej robienie tortów dla najbliższych jest wielką przyjemnością
Aga Sza
polska
5/5

kurs

Figurka Peter Rabbit

Urszula Mączka

60 zł

Twoje dane
Imię *
Nazwisko *
Kierunkowy *
Telefon *
Miasto
Państwo
Email *
Potwierdź email *
Hasło *
Min. 8 znaków: wielka litera • mała litera • cyfra
Potwierdź hasło *
Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności portalu Akademia Tortu.

kurs

Figurka Peter Rabbit

Urszula Mączka

60 zł

Twoje dane
Kierunkowy *
Telefon *
Miasto
Państwo
Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności portalu Akademia Tortu.