Jak działa członkostwo?

Akademia Tortu działa poprzez oferowanie pełnego dostępu do naszej biblioteki samouczków (tutoriali) za miesięczną opłatę abonamentową. Abonament obejmuje:

  • Co miesiąc 1 nowy tutorial
  • Prywatne forum na Facebook’u, na którym możesz zadawać pytania, sugerować nowe tutoriale i pochwalić się swoją pracą.
  • Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Login i hasło

Po opłaceniu subskrypcji automatycznie zostanie do ciebie wysłany e-mail z danymi do zalogowania się na konto i linkiem do prywatnej grupy na Facebook'u. Upewnij się, że email ten nie został przekierowany do twojego folderu spam w poczcie. Skontaktuj się z nami jeżeli nie otrzymałeś email'a.

Nie mogę oglądać płatnych tutoriali

  1. Upewnij się, że jesteś zalogowany przy użyciu właściwego konta.
  2. Upewnij się, że Twoje konto jest aktualne i nie ma statusu "Zaległe" lub "Anulowane". Czasami bank anuluje kartę kredytową i wyda nową kartę, co może skutkować anulowaniem Twojego konta.

Jeśli potrzebujesz pomocy w odnawianiu członkostwa lub aktualizowaniu informacji o karcie kredytowej, skontaktuj się z nami

Nie mogę się zalogować

  1. Upewnij się, że wpisaleś e-mail w pierwszym polu, a hasło w drugim polu. W Twoim e-mailu i haśle rozróżniana jest wielkość liter.
  2. Sprawdź, czy CAPS-LOCK nie jest włączony.
  3. Jeśli chcesz zresetować hasło, kliknij tutaj.
  4. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, skontaktuj się z nami.

Nie podoba mi się – chcę zwrotu pięniedzy

Nie oferujemy zwrotów opłat za subskrypcje członkowskie ani za zakupy wideo na żądanie (VOD). Możesz anulować subskrypcję członkowską w dowolnym momencie. Członkostwo pozostaje aktywne do następnego dnia rozliczeniowego (tzn. jeśli zarejestrujesz się 10go, anulujesz 20go - twoje członkostwo pozostanie aktywne do 10go dnia następnego miesiąca). Jeżeli uważasz, że istnieje poważny powód do zwrotu pieniędzy - skontaktuj się z nami.

Masz pytania odnośnie zapisania się do Akademii Tortu?

Masz pytania odnośnie poszczególnych tutoriali?

Potrzebujesz pomocy z twoja subskrypcją?

Chcesz aby użyć twojego produktu w tutorialu?