00
Dni
00
Godz.
00
Min
00
Sec

Najlepsza szkoła online!

Dekorowanie tortów i deserów nigdy nie było prostsze!

Podstawowy Kurs Video

Każdy słynny cukiernik stawiał kiedyś pierwsze kroki w pieczeniu, a dekorowanie tortów było dla niego zagadką. Dlatego w kursie podstawowym zawarliśmy wszystkie informacje, które staną się fundamentem dla Twoich pięknych ciast.

Tutoriale

Tutoriale zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z pieczeniem, jak i dla tych, którzy początki dawno mają już za sobą i dysponują solidnymi podstawami. Mnóstwo praktycznych wskazówek, sztuczek i technik, które krok po kroku szczegółowo objaśniamy. Dzięki temu sztuka dekoracji tortów nie będzie miała już przed Tobą żadnych tajemnic!

Przepisy

Sprawdzone przepisy na kremy, musy, ciasto, desery, masę cukrową i czekoladę plastyczną. Zdrowe i ekologiczne ciasta, dzięki którym zachwycisz swoich gości!

Pomoc

W prywatnej grupie na portalu Facebook omawiamy szczegółowo filmiki, dzielimy się trudnościami i sukcesami. Tutaj też otrzymasz wsparcie od innych uczestników, możesz się pochwalić swoimi sukcesami i nawiązać nowe znajomości!

Rabaty w partnerskich firmach

Ekskluzywne rabaty na zakupy w partnerskich firmach oraz na szkolenia u ekspertów branży!

Jasne i Proste Zasady

Nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów. Przyjazny miesięczny, kwartalny, półroczny lub roczny abonament. Rezygnujesz kiedy chcesz!

Polecają nas

Kup subskrypcję
lub kurs online
do 40% taniej!

KOD: BF23

100+ powodów
aby uczyć się z nami!

Nasz kompletny zbiór profesjonalnych tuoriali i sprawdzonych przepisów usprawni Twoje działania i pomoże Ci stworzyć każdy tortowy projekt, jaki możesz sobie wyobrazić!

Polecają nas subskrybenci

5/5

5 gwiazdek na podstawie ponad 200 recenzji!

Kompendium wiedzy! Mnóstwo pomysłów i porad!
Najlepsza szkoła w języku polskim!

Marlena Gryz
Pracownia tortów artystycznych Sweet Bite

Co o nas mówią eksperci

Beata Mielcarek
"Polecam bardzo serdecznie! Akademia Tortu to ogromna skarbnica wiedzy nie tylko dla początkujących w słodkim świecie ale i dla zaawansowanych! Bezinteresowna pomoc członków Akademii i wspaniała, przyjazna atmosfera."
Beata Mielcarek
The Cake Designer
Beata Tomasiewicz
"Akademia Tortu to miejsce, gdzie każdy znajdzie mnóstwo bardzo przydatnych informacji na temat tworzenia słodkich dzieł sztuki. Sprawdzone przepisy, ciekawe tutoriale i spotkania ze specjalistami to tylko część oferty Akademii. Nieoceniona jest pomoc innych członków Akademii, którzy tworzą życzliwą społeczność, gotową nieść pomoc i dzielić się swoimi doświadczeniami."
Beata Tomasiewicz
Petite Pivoine
Renata Martyna
"Akademia Tortu to miejsce dla pasjonatów cukiernictwa. To miejsce, w którym można zawsze liczyć na pomoc i wsparcie! Znajdziesz tam wiele przepisów, trików i tutoriali dzięki którym twoja słodka praca rozwinie się w szybkim tempie. Oprócz osobistego rozwoju cukierniczego, poznasz tam mnóstwo osób pasjonującym się cukiernictwem tak jak Ty. Z całego serca polecam wam Akademię Tortu!"
Renata Martyna
Mistrz Świata 2023
Ewa Wajs
"Akademia Tortu to jedno z najbardziej merytorycznych miejsc o tej tematyce w sieci. Akademia skupia zarówno profesjonalistów jak i amatorów, ale wszyscy są prawdziwymi pasjonatami słodkich eksperymentów. Efektem tego połączenia jest miejsce, w którym każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania w sztuce cukierniczej, znajdzie coś dla siebie."
Ewa Wajs
Mielone Migdały
Jowita Woszczyńska
"Akademia Tortu to wyjątkowe miejsce, tworzone z sercem i pasją! Współpraca z Akademią to dla mnie ogromne wyróżnienie. Każdemu, kto kocha cukiernictwo, polecam Akademię Tortu z całego serca."
Jowita Woszczyńska
Mistrz Świata 2019
Ewa Drzewicka- Łyżwa
"Akademia Tortu to niezwykłe miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Profesjonalne receptury oraz tutoriale jak i rady dla tych, co dopiero wkraczają w cukierniczy świat. To miejsce, które żyje pełnią życia, zmienia się i odpowiada na potrzeby swoich subskrybentów, tworzone przez wspaniałą kobietę."
Ewa Drzewicka
Wicemistrz Polski 2019

Wybierz subskrypcję dopasowaną
do Twoich potrzeb!

Miesięczna

95
66
50
Miesiąc
 • Nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali
 • Pomocne kalkulatory
 • Minimum 1 nowy tutorial w miesiącu
 • Sesje na żywo z gośćmi z branży
 • Prywatna grupa FB
 • Program partnerski

Kwartalna

195
136
50
Kwartał
 • Nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali
 • Pomocne kalkulatory
 • Minimum 1 nowy tutorial w miesiącu
 • Sesje na żywo z gośćmi z branży
 • Rabaty w sklepach
 • Kalkulator do wycen tortów i deserów
 • Prywatna grupa FB
 • Program partnerski
Popularna

Półroczna

375
262
50
6 miesięcy
 • Nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali
 • Pomocne kalkulatory
 • Minimum 1 nowy tutorial w miesiącu
 • Sesje na żywo z gośćmi z branży
 • Rabaty w sklepach
 • Kalkulator do wycen tortów i deserów
 • Prywatna grupa FB
 • Program partnerski

Roczna

40% taniej!
695
417 Rok
 • Nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali
 • Pomocne kalkulatory
 • Minimum 1 nowy tutorial w miesiącu
 • Sesje na żywo z gośćmi z branży
 • Rabaty w sklepach
 • Kalkulator do wycen tortów i deserów
 • Prywatna grupa FB
 • Program partnerski
best deal

Koniec promocji już za…

00
Dni
00
Godz.
00
Min
00
Sec

Najczęściej zadawane pytania

Akademia Tortu działa poprzez oferowanie dostępu do naszej biblioteki samouczków (tutoriali) za opłatę abonamentową. Do wyboru, oferujemy miesięczną, kwartalną, półroczną i roczną subskrypcję.

Konto na portalu Akademii Tortu zostaje utworzone automatycznie po opłaceniu subskrypcji. W trakcie rejestracji, subskrybent sam wybiera nazwę użytkownika i hasło, które jest później używane do logowania się na konto. Automatycznie również zostanie do Ciebie wysłany e-mail z danymi twojego konta i linkiem do prywatnej grupy na Facebook’u. Upewnij się, że email ten nie został przekierowany do twojego folderu spam w poczcie. 

Kliknij tutaj aby założyć konto.

 • Nieograniczony dostęp do wszystkich tutoriali i materiałów.
 • Co miesiąc co najmniej 1 nowy tutorial.
 • Sesje na żywo.
 • Rabaty w zaprzyjaźnionych firmach (nie dotyczy subskrypcji miesięcznej)
 • Prywatne forum na Facebook’u, na którym możesz zadawać pytania, sugerować nowe tutoriale i pochwalić się swoją pracą.

UWAGA – Kursy online nie są dostępne w subskrypcji.  Kursy online dostępne są za dodatkową opłatą. 

Dostęp do tutoriali oferowany jest w formie subskrypcji na wybrany okres. Abonament przedłuża się automatycznie na kolejny okres tylko przy płatności kartą poprzez system Stripe. W przypadku opłacania subskrypcji przelewem bankowym poprzez usługę w systemie Przelewy24, na końcu każdego okresu abonamentowego należy manualnie opłacić następny, aby utrzymać dostęp do platformy. 

Jeśli chcesz przedłużyć abonament, nie musisz czekać z dokonywaniem zamówienia do końca aktualnego okresu abonamentu. Po opłaceniu przedłużenia wykupiony okres zostanie dodany do aktualnego abonamentu. W ten sposób zachowasz ciągłość dostępu do platformy.

Członkostwo w Akademii Tortu jest aktywne od momentu opłacenia abonamentu. Możesz anulować subskrypcję członkowską w dowolnym momencie – pozostanie ona aktywna do następnego dnia rozliczeniowego. Oznacza to, że jeśli zarejestrujesz się 10go, anulujesz 20go – twoje członkostwo pozostanie aktywne do 10go dnia następnego miesiąca. Nie oferujemy zwrotów opłat za subskrypcje członkowskie ani za zakupy wideo na żądanie (VOD).

Wpłaty za subskrypcje obsługiwane są przez zautomatyzowany system Przelewy24 (przelewy bankowe) lub Stripe (płatności kartą). W większości przypadków dostęp do zakupionej subskrypcji otrzymasz od razu. Czas oczekiwania na aktywację abonamentu zależy od wybranego sposobu płatności:

 • przelew elektroniczny – wpłaty dokonane przelewem elektronicznym docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania (w przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku),
 • Stripe – wpłaty dokonywane kartą płatniczą, księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę

Jeśli chcesz przyspieszyć udostępnienie tutoriali, prześlij do nas potwierdzenie wpłaty na adres e-mail podany na stronie Kontakt.

Transakcje dokonywane szybkimi przelewami i kartami płatniczymi obsługują w naszym imieniu znane i zaufane firmy – Stripe i Przelewy24. Oferują one wiele wygodnych sposobów płatności, jednocześnie zapewniając bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Dane Twojej karty płatniczej nigdy nie są przekazywane do Akademii Tortu – otrzymujemy tylko komunikat z informacją, czy płatność została poprawnie zrealizowana.

Podczas całego procesu zakupowego stosujemy bezpieczne połączenia HTTPS. Szyfrowanie SSL zabezpiecza przed przechwyceniem wprowadzonych przez Ciebie danych przez osoby nieuprawnione.

Faktury VAT wystawiane są na żądanie. Aby otrzymać fakturę VAT, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie konta użytkownika.

Ceny wszystkich widocznych na stronach akademiatortu.pl produktów lub usług są cenami nie zawierającymi podatku VAT, oraz są wyrażone w złotych polskich. Odstępstwa od zasady waluty polskiej są wyraźnie zaznaczone.

Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić za abonament używając karty płatniczej, poprzez system Stripe – opcja jest widoczna po przejściu ze strony zamówienia do płatności. 

Cena brutto kursów jest taka sama dla wszystkich klientów – nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat dla transakcji zagranicznych.

Jeżeli wpłata dokonywana jest w innej walucie niż złotówki, zostanie ona automatycznie przeliczona według obowiązującego w danym dniu kursu.

Aby zrealizować kupon promocyjny (kod rabatowy) lub bon podarunkowy wystarczy wpisać numer kodu w miejscu do tego przeznaczonym w momencie opłacania zakupów na stronie Akademii Tortu.

Nie. Zgodnie z regulaminem serwisu konto może być wykorzystywane wyłącznie przez jedną osobę. 

System zablokuje konto użytkownika, jeżeli zostanie wykryte logowanie się z różnych adresów IP.