black Friday

-20%

KOD: BF2021

koniec za

Godziny
Minuty
Sekundy

O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tort na Halloween

Torty na Halloween także w Polsce są coraz bardziej popularne a w Stanach są po prostu obowiązkowe!

Co roku mamy dosłowny festiwal strasznych tortów i przerażających słodkości. Również jak co roku i ja staram się przygotować coś ponurego. Ponieważ od jakiegoś czasu odbierałam prośby o projekty z wykorzystaniem plotera, postanowiłam pokazać Wam jego możliwości w torcie Halloweenowym. Zerknijcie również na tutorial, w którym pokazujemy jak zrobić prosty topper ploterem.

Ten projekt bardzo spodobał się moim córkom. Jest wyraźnie w klimacie Halloween, ale nie nazbyt straszny, ani tym bardziej obrzydliwy 😉 Jest przyjemny w wykonaniu i łatwy do modyfikacji!

Czego się nauczysz

Jak wykorzystać ploter do wycięcia dekoracji z masy cukrowej.
Jak wyciąć szablony za pomocą plotera.
Jak uzyskać efekt perspektywy za pomocą aerografu.
Jak zrobić toper 2d.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

koniec za

Godziny
Minuty
Sekundy