O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tort na Halloween

Torty na Halloween także w Polsce są coraz bardziej popularne a w Stanach są po prostu obowiązkowe!

Co roku mamy dosłowny festiwal strasznych tortów i przerażających słodkości. Również jak co roku i ja staram się przygotować coś ponurego. Ponieważ od jakiegoś czasu odbierałam prośby o projekty z wykorzystaniem plotera, postanowiłam pokazać Wam jego możliwości w torcie Halloweenowym. Zerknijcie również na tutorial, w którym pokazujemy jak zrobić prosty topper ploterem.

Ten projekt bardzo spodobał się moim córkom. Jest wyraźnie w klimacie Halloween, ale nie nazbyt straszny, ani tym bardziej obrzydliwy 😉 Jest przyjemny w wykonaniu i łatwy do modyfikacji!

Czego się nauczysz

Jak wykorzystać ploter do wycięcia dekoracji z masy cukrowej.
Jak wyciąć szablony za pomocą plotera.
Jak uzyskać efekt perspektywy za pomocą aerografu.
Jak zrobić toper 2d.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Brak dodanych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ