O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Jaskry i listowie z papieru waflowego​

Jaskry to piękne kwiaty, które zalewają kwiaciarnie zazwyczaj wczesną wiosną. Są bardzo popularne m.in. wśród panien młodych, które chętnie wybierają je do swoich bukietów ślubnych. Jaskry z papieru waflowego nadają się do zdobienia wszelkich tortów okolicznościowych, w szczególności komunijnych, czy weselnych. Ich delikatna uroda sprawia, że torty nimi udekorowane są niezwykle proste i eleganckie.

Z tego tutorialu dowiesz się nie tylko jak wykonać jaskry z papieru waflowego i towarzyszące im listki, ale także jak pomalować detale aerografem i zaaranżować oraz zamontować całą dekorację.

Czego się nauczysz

Robienia jaskrów i listków z papieru waflowego.
Przygotowywania jagód do wypełnienia aranżacji kwiatowej.
Montowania aranżacji kwiatowych na torcie.
Wykorzystania aerografu.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Tatiana Kapustka

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ