O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Jaskry i listowie z papieru waflowego​

Jaskry to piękne kwiaty, które zalewają kwiaciarnie zazwyczaj wczesną wiosną. Są bardzo popularne m.in. wśród panien młodych, które chętnie wybierają je do swoich bukietów ślubnych. Jaskry z papieru waflowego nadają się do zdobienia wszelkich tortów okolicznościowych, w szczególności komunijnych, czy weselnych. Ich delikatna uroda sprawia, że torty nimi udekorowane są niezwykle proste i eleganckie.

Z tego tutorialu dowiesz się nie tylko jak wykonać jaskry z papieru waflowego i towarzyszące im listki, ale także jak pomalować detale aerografem i zaaranżować oraz zamontować całą dekorację.

Czego się nauczysz

Robienia jaskrów i listków z papieru waflowego.
Przygotowywania jagód do wypełnienia aranżacji kwiatowej.
Montowania aranżacji kwiatowych na torcie.
Wykorzystania aerografu.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email