O autorze

Dekorowaniem pierników zajmuje się od 2008 r. W 2016 zdobyła złoty medal na konkursie Cukrasky Festival w Czechach.Lukier królewski jest materią, którą szczególnie ukochała, choć pracuje i z innymi materiałami. Udało jej się przekuć pasję w pracę tworząc Pierniczki do Zadań Specjalnych – to Beaty miejsce na ziemi. Od kilku lat powoli rozwija pracownię, w której tworzy, szkoli, prowadzi warsztaty oraz umożliwia szkolenia innym znamienitym sugarcrafterom.

Dekorowanie pierniczków na Wielkanoc

Śliczne lukrowane ciasteczka czy pierniczki będą uroczą ozdobą Wielkanocy. Świetnie sprawdzą się jako ozdobny dodatek do słodkiego stołu, element dekoracji nakrycia, czy drobny prezent dla bliskich. Jestem pewna, że dzieciaki z entuzjazmem przystąpią do dekorowania świątecznych ciasteczek, aby potem włożyć je do świątecznego koszyczka, czy sprezentować przyjaciołom.

W sesji na żywo Beata Prusak zdradzi nam tajniki pracy z lukrem królewskim i zaprezentuje różnice przy trzech gęstościach. Pokaże efektowny wzór z wykorzystaniem aerografu oraz techniki pracy z tylkami – tworzenie piórek i kwiatków. Nauczymy się też robić teksturę wełny na owieczce. A na deser – topper na tort!

Czego się nauczysz

Jak pracować z lukrem królewskim o różnych gęstościach.
Jak wykorzystać szablony w dekoracji lukrem królewskim.
Jak użyć tylek dekoratorskich w dekoracji lukrem.
Jak zrobić topper na tort z piernika.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Brak dodanych zdjęć.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ