O autorze

Założycielka Akademii Tortu i portalu CakeRoom. Pieczenia i dekorowania tortów uczyła się sama, teraz z pasją i zaangażowaniem dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Nie zraża się potknięciami, nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, testuje nowe techniki i angażuje się we wszystkie aspekty słodkiego biznesu, od pieczenia, przez odlewy silikonowe, wydruki i stelaże, składanie i dekorowanie, po promowanie i arkana sprzedaży. Całodobowe wsparcie ;-)

Tort butelka whiskey

Tort 3D w kształcie butelki whiskey – W tym tutorialu pokażę wam jak przygotowałam tort w kształcie popularnej butelki whiskey! Zaczniemy od przygotowania realistycznie wyglądającej podstawki o strukturze drewna. Pokażę wam jak zbudować prosty stelaż do tego rodzaju tortów. Zobaczycie jakie materiały, które już macie u siebie w domu, wykorzystać do poszczególnych części tortu i oczywiście jak je złożyć razem w całość 🙂

Do tego dostaniecie gotową grafikę etykietki na butelkę, którą będziecie mogli dopasować do swoich potrzeb i wydrukować w domu!

Zapraszam!

Czego się nauczysz

Jak przygotować podkładkę o strukturze drewnianych paneli.
Jak otynkować kwadratowy tort.
Jak przygotować stelaż.
Jak otynkować i pokryć masą niestandardowe kształty.
Jak przygotować RKT - ryż preparowany.

Ten tutorial jest płatny.

Abonament już od 58 zł miesięcznie!

Galeria

Z dumą prezentujemy prace, które nasi Studenci wykonali korzystając z tego tutorialu!

Domi Nika EM
Jadwiga Jaroszewicz

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJ

Przypnij na pinterest