REFERENCJE

Jestem użytkownikiem Akademii 🙂 Jestem mega zadowolona!!!! Wsio napisane czytelnie. Filmiki: no nie da się nie zrozumieć!!! Wszystko w kolejności Magda tłumaczy, podpowiada. A jeśli mam jakieś pytanie, zawsze otrzymuję odpowiedź, podpowiedź i fachową pomoc. Żadne profity nie są mi dane, po prostu uwielbiam tą Szanowną Damę:) Polecam, polecam, polecam 🙂
Bożena Furdal
Puławy
"Z całego serca chciałabym polecić wszystkim Akademię Tortu, niezależnie na jakim etapie przygody tortowej są. Uczyć się od najlepszych to sam zaszczyt . Możliwość dostępu do szczegółowych tutoriali i wszystkich potrzebnych informacji sprawia , że wszystko staje się możliwe. Magda jest pomocna w każdej chwili. Jestem bardzo szczęśliwa, że znalazłam się pod skrzydłami Magdy , za tak niewielka opłatą mam na wyciągnięcie ręki możliwość poszerzenia swojej wiedzy . Wszystkim, którzy się wahają szczerze polecam."
Magdalena Lech
Saint-Germain-sur-Morin, Francja
"Serdecznie polecam tutoriale i wszelkie porady z Akademii Tortów. Niesamowite triki i pomoc 24/h. Jeśli masz problem jak wykonać dekoracje - tu na pewno znajdziesz odpowiedź! Magda jest niesamowicie ciepłą osobą, chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam - naprawdę warto!"
Magdalena Baranowska
Cieszków
"Zapraszam wszystkich, którzy zastanawiają się nad subskrypcją. Ja po raz pierwszy wykupiłam dostęp do tutorialu z Mikołajem, wówczas jeszcze na Vimeo. Mega przydatny tutorial za niewielką kasę. Na YouTube szukamy i większość jest po angielsku, a tutaj Magda bardzo dokładnie tłumaczy wszystko tak, że nawet początkujący da sobie radę. Do tego miła , ciepła i cierpliwa osóbka z tej Magdy. Polecam wam wszystkim! Niezbędne informacje w jednym miejscu i do tego w cenie dobrej bombonierki."
Joanna Jedut
Bolesławiec
„Chciałam zachęcić wszystkich tych, którzy są na samym początku swojej przygody z tortami jak i tych z bagażem doświadczeń w tej dziedzinie, do odwiedzenia i skorzystania z Akademii Tortu. Dla mnie to spełnienie marzeń, profesjonalne kursy i instruktaże, wszystko o tortach i ich zdobieniu: profesjonalnie, szczegółowo i po polsku! Rzetelne szkolenie za minimalne pieniądze. Miesięczna subskrypcja kosztuje tyle co paczka kawy - siedzisz w domu i masz dostęp do wiedzy, którą na prawdę można wykorzystać.”
Kamila Rozpłoch-Garlicka
Osiek nad Notecią
„Tutoriale z Akademii Tortu sprawiły, że niemożliwe stało się możliwe. Torty, na pierwszy rzut oka niewykonalne dla amatorki takiej jak ja, okazały się wcale nie takie skomplikowane. Nie warto tracić czasu na inne tutoriale. Poza tym zawsze można Magdę dopytać. Ona zawsze doradzi i pomoże. Dzięki niej Wasze torty wykonywane w Waszych kuchniach będą wyglądały jak te, które powstają w profesjonalnych cukierniach. Polecam!”
Maria Puszkiewicz
Long Island, New York
“Dla mnie tutoriale Magdy to idealna forma doskonalenia warsztatu. Fajnie, przystępnie objaśnione jak krok po kroku wykonać coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane. Mogę usiąść do nauki o każdej porze dnia... bądź nocy. W razie potrzeby mogę wrócić do materiału, bo mam do niego dostęp. Co więcej w razie pytań Magda podpowie jak sobie poradzić. Dla mnie bomba!”
Beata Rogozińska
Szczecin
„Dzięki tutorialom, w parę tygodni nauczyłam się jak dekorować torty masą cukrową mimo, że wcześniej nigdy nie miałam z nią do czynienia. Tematy poruszane w filmikach są wyczerpująco wyjaśnione, zademonstrowane, a w razie pytań można bezpośrednio skontaktować się z Autorką. Myślę, że warto zainwestować w wiedzę przekazywaną przez Panią Magdę, szczególnie, że jest ona jedną z niewielu osób, oferujących naukę tworzenia tortów online w języku polskim.”
Natalia Jadczyszyn
Wrocław