Nasze referencje

Co o nas piszą...

Dla mnie tutoriale Magdy to idealna forma doskonalenia warsztatu. Fajnie, przystępnie objaśnione jak krok po kroku wykonać coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane. Mogę usiąść do nauki o każdej porze dnia… bądź nocy. W razie potrzeby mogę wrócić do materiału, bo mam do niego dostęp. Co więcej, w razie pytań Magda podpowie jak sobie poradzić. Dla mnie bomba!

Beata Rogozińska

Szczecin

Z całego serca chciałabym polecić wszystkim Akademię Tortu, niezależnie na jakim etapie przygody tortowej są. Uczyć się od najlepszych to sam zaszczyt. Możliwość dostępu do szczegółowych tutoriali i wszystkich potrzebnych informacji sprawia, że wszystko staje się możliwe. Magda jest pomocna w każdej chwili. Jestem bardzo szczęśliwa, że znalazłam się pod skrzydłami Magdy, za tak niewielka opłatą mam na wyciągnięcie ręki możliwość poszerzenia swojej wiedzy. Wszystkim, którzy się wahają szczerze polecam.

Magdalena Lech

Saint-Germain-sur-Morin, Francja

Opinie z Facebooka

Zobacz więcej opinii

Zobacz co osoby które skorzystały z naszej subskrypcji mówią na temat Akademii Tortu.

Dzięki tutorialom, w parę tygodni nauczyłam się jak dekorować torty masą cukrową mimo, że wcześniej nigdy nie miałam z nią do czynienia. Tematy poruszane w filmikach są wyczerpująco wyjaśnione, zademonstrowane, a w razie pytań można bezpośrednio skontaktować się z Autorką. Myślę, że warto zainwestować w wiedzę przekazywaną przez Panią Magdę, szczególnie, że jest ona jedną z niewielu osób, oferujących naukę tworzenia tortów online w języku polskim.

Natalia Jadczyszyn

Wrocław

Subskrypcja w Akademi, Fajna to sprawa. Jest nauka jest zabawa. Tutoriale i porady, Kanty kwiaty i podkłady. Więc dziś wykup i nie zwlekaj, poznaj techniki, czas ucieka. Magda zawsze poratuje, Slowem tutkiem oczaruje… Taka wlasnie Akademia! Ucz sie … Działaj… Powodzenia!

Aneta Nikiel

Oświęcim