Witaj

w Akademii Tortu!

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem sprawia mi wiele radości, dziękuję więc za zaufanie i zapał do nauki! 

Poniżej zgromadziłam informacje o tym jak używać naszej szkoły online. Pozwól, że oprowadzę Ciebie po mojej wirtualnej pracowni!

Co gdzie znaleźć...

Klikając w ikonkę, zobaczysz krótki film instruktażowy o każdej sekcji!

Tutoriale

W Naszej kolekcji mamy tutoriale zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z pieczeniem, jak i dla tych, którzy początki dawno mają już za sobą i dysponują solidnymi podstawami.

Sprawdzone przepisy

Tutaj znajdziesz wszystkie sprawdzone przepisy Akademii Tortu. Oprócz kremów do tortów, znajdziesz także przepisy na idealny biszkopt, różne ciasta, masę cukrową czy czekoladowy ganache. Jest tutaj wszystko, czego potrzeba do przygotowania finezyjnego tortu.

Extra

Tutaj znajdziesz dodatkowe przydasie, takie jak forma do zamówień, instrukcje dla klienta, gotowe szablony i wykresy.

Blog

Ciekawostki, porady, tricki! Dodatkowa wiedza, która może Ci się przydać!

Pomocne kalkulatory

Przydatne narzędzia do obliczania porcji, proporcji i wycen. Prawdziwa ulga w matematycznych zmaganiach ze słodką materią.

Rabaty

Wyjątkowe rabaty w sklepach partnerskich! Przeznaczone wyłącznie dla studentów Akademii Tortu z subskrypcją kwartalną, półroczną i roczną. Zniżki na zakupy i szkolenia u profesjonalistów.

Twoje konto

Tutaj znajdziesz listę swoich ulubionych tutoriali i przepisów, wyceny tortów i wszystko co dotyczy edycji danych Twojego konta.

Gdyby Ci się u nas spodobało...

Największym komplementem dla nas jest to kiedy polecacie Akademię Waszym znajomym <3

Gdy Ci się u nas spodoba możesz zaprosić Swojego znajomego do nas darując mu rabat! Zniżka 10% dla Ciebie i zniżka 10% dla Twojego Znajomego! Poleć nas swojemu znajomemu i uzyskaj rabat 10% do wydania w sklepie Akademii Tortu! 

Zadowolenie znajomego dokładamy gratis 😉

AkademiaTortu-Friends.jpg

Masz pytania?

Pamiętaj: w razie jakichkolwiek problemów lub pytań, po prostu daj znać! Zapytaj na grupie, napisz na messenger lub skontaktuj się przez ten formularz. Zawsze z checią odpowiem na każde pytanie!

Napisz do Nas

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba i, że z nami zrobisz kolejne kroki na drodze do słodkich sukcesów.

Serdeczności,

Magda
Akademia Tortu